Žehlička Philips GC2676/20 / ZÁNOVNÍ

Kód: 30951
Akce
Značka: Philips
1 299 Kč –42 %
4RABNsq
1 299 Kč –42 % 749 Kč
Skladem
Zaručená kvalita, nové funkce, ohřátá do 30s, parní ráz až 180 g, velký otvor na vodu, Triple Precision, Drip stop, Calc clean, vysoký výkon, odolná keramická žehlicí plocha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží bylo krátce použito na promo akci, nebo vráceno do 14 dnů a následně překontrolováno. Může mít drobné estetické nedostatky, které však nemají žádný vliv na jeho funkčnost. Záruka na toto zboží je 12 měsíců.


Žehlička Philips EasySpeed Advanced GC2676/20 modrá

Vše o produktu napařovací žehlička • maximální příkon: 2 400 W • objem nádržky 300 ml • parní ráz 180 g • vertikální napařování • systém Drip stop • funkce Calc clean • ohřev během sekund • špička Triple Precision • automatické vypnutí

Philips EasySpeed Advanced GC2676/20

Žehlička EasySpeed Advanced GC2676/20 od značky Philips přináší kombinaci zaručené kvality a nových funkcí. Díky výkonu 2 400 W budete mít vodu v žehličce ohřátou do 30 sekund po zapnutí. Parní ráz až 180 g vám umožní proniknout hlouběji do tkanin a poradit si s jejich nepoddajnými záhyby. Žehlička disponuje velkým otvorem na vodu, a umožňuje tak rychlejší plnění a vyprazdňování. Model EasySpeed Advanced GC2676/20 je navíc i bezpečný, protože se po 30 sekundách nečinnosti naplocho či 8 minutách na odkládací ploše sám vypne.

Žádný záhyb neunikne

Tím výčet výhod tohoto modelu nekončí – žehlička má také špičku Triple Precision, pomocí které zvládnete vyžehlit i nejobtížnějších oblasti, například knoflíky nebo záhyby. Systém Drip stop pak zabraňuje úniku tekutiny z žehličky, takže nevznikají skvrny způsobné kapkami vody. Žehlička je vybavena také funkcí Calc clean, díky které můžete užívat běžnou vodu z kohoutku. Vestavěná funkce odstraní nánosy vápníku nebo vodního kamene a zachová žehličce špičkový výkon.  

Klíčové vlastnosti

Rychlé a snadné žehlení

Keramická žehlicí plocha se nepřilepí k látce

Špička Triple Precision zajistí detailní doladění

Automatické vypnutí pro bezpečný provoz

Drip-stop brání odkapávání na oděvy  

Se žehličkou Philips zvládnete plný koš prádla vyžehlit dřív, než skončí v televizi další díl kriminálky.  

Vysoký výkon

Žehlička pracuje s výkonem 2 400 W. Po zapnutí se proto dokáže velmi rychle ohřát, máte ji připravenou k provozu již za půl minuty. Následně si udrží stabilní výkon a teplotu po celou dobu používání.  

Parní ráz

Na extra odolné záhyby využijte parní ráz. Pusťte do látek horkou páru, která dokáže proniknout ještě hlouběji do tkanin a dokonale je narovná.  

Trvalý výstup páry

K běžnému žehlení záhybů vám postačí stabilní výstup páry. Ten si lze regulovat od nuly do 40 g/min podle typu látek a míry pomačkání.  

Velký plnicí otvor

Před začátkem práce naplňte žehličku vodou. Díky velkému plnicímu otvoru ji můžete přiložit přímo pod kohoutek, aniž by hrozilo, že voda poteče po stěnách přístroje.  

Špička Triple Precision

Žehlete na milimetr přesně i na límečku či kolem knoflíků. S precizní špičkou Triple Precision se dostanete do každého malého záhybu oblečení, aby bylo ve výsledku narovnané do posledního detailu.  

Bezpečnostní vypnutí

Po třiceti sekundách nečinnosti se spotřebič sám automaticky vypne, aby nehrozilo riziko vzniku nehody. K automatickému vypnutí dojde zároveň i po osmi minutách, kdy je žehlička položená na odkládací ploše.  

Keramická žehlicí plocha

Na spodní straně se nachází odolná keramická žehlicí plocha. Ta zajistí žehličce vysokou kluznost na každém typu látky, abyste mohli pracovat plynule a neponičili si oblíbené oblečení.  

Systém Drip-stop

Zapomeňte na kapky a mastné skvrny na oblečení. Systém Drip-stop se postará o to, že při žehlení nebudou kapky vody odkapávat z žehlicí plochy bez ohledu na to, jakou teplotu používáte.  

Velká nádržka na vodu

V průběhu práce nemusíte ztrácet čas opakovaným doplňováním vody. Do nádržky se vejde 300 ml tekutiny, abyste pohodlně a bez přerušení vyžehlili celý koš prádla.  

Kabel se sponou

Po skončení používání omotejte kabel kolem základny a přichyťte ho sponou, abyste žehličku mohli bezpečně skladovat i na menší poličce nebo ve skříňce, kde vám nezabere téměř žádný prostor.  

Přepínač funkce Calc clean

S funkcí Calc clean si žehlička zvládne zachovat svůj maximální výkon po dlouhou dobu. Calc clean průběžně odstraňuje nánosy vápníku a vodního kamene, které se uvnitř přístroje usazují v důsledku používání vody z kohoutku.

 
PARAMETRY
Typ žehličky: napařovací s kabelem
Příkon: 2400 W
Žehlicí plocha: Keramika
Objem nádržky (na vodu): 300 ml
Parní ráz: 180 g/min
Variabilní pára: až 40 g/min
Systém proti odkapávání Ano
Samočištění Ano
Odvápňování Ano
Funkce kropení Ano
Bezpečnostní vypínání Ano
Délka kabelu 2 m

Rozměry (š x v x h): 25,2 x 12,8 x 11,2 cm
Hmotnost výrobku 1,45 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehličky a parní generátory
Záruka: 1 rok
Barva: Modrá/bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: