Žehlička napařovací Tefal FV5640E0 / ZÁNOVNÍ

Kód: C3_9
Akce
Značka: Tefal
1 590 Kč –30 %
8e1e102a2f476dd0bfdf77c6a8c5070e mmf1000x1000
1 590 Kč –30 % 1 099 Kč
Skladem
S novou patentovanou technologií parního rázu, která zajistí hluboký průnik páry do látky, nabízí řada TurboPro vynikající výsledky žehlení a dlouhodobě vysoký výkon. Nový systém vyvinutý značkou Tefal produkuje mimořádná množství páry a využívá parního rázu Turbo Boost o výkonu 210 g/min. Tato vysoce výkonná napařovací žehlička je vyrobena pro maximální odolnost a opatřena unikátním patentovaným sběračem vodního kamene, který zajišťuje dlouhodobě vysoký výkon páry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží bylo krátce použito na promo akci, nebo vráceno do 14 dnů a následně překontrolováno. Může mít drobné estetické nedostatky, které však nemají žádný vliv na jeho funkčnostZáruka na toto zboží je 12 měsíců.


TEFAL TURBO PRO ANTI-CALC FV5640E0 černá

Viditelně výkonnější*

Žehlička TurboPro je vybavena novou patentovanou technologií Tefal Turbo Boost pro vytvoření parního rázu, který pronikne hluboko do látky, aby odstranil i nejodolnější záhyby. Tato napařovací žehlička o příkonu 2600 W nabízí krátkou dobu zahřátí a vysoký výkon pro každodenní rychlé a bezchybné výsledky žehlení.

Nová konstrukce parního rázu pro viditelný rozdíl

S novou patentovanou technologií parního rázu, která zajistí hluboký průnik páry do látky, nabízí řada TurboPro vynikající výsledky žehlení a dlouhodobě vysoký výkon. Nový systém vyvinutý značkou Tefal produkuje mimořádná množství páry a využívá parního rázu Turbo Boost o výkonu 210 g/min. Tato vysoce výkonná napařovací žehlička je vyrobena pro maximální odolnost a opatřena unikátním patentovaným sběračem vodního kamene, který zajišťuje dlouhodobě vysoký výkon páry.Variabilní výstup páry 50 g/min. nabízí rychlé a efektivní výsledky a příkon 2600 W zajišťuje rychlé zahřátí. Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean poskytuje nejlepší kluznost značky Tefal, zůstává čistá po dlouhou dobu a zaručuje maximální distribuci páry. S řadou zdokonalených funkcí dovršujících celou nabídku vám žehlička TurboPro přináší výjimečný žehlicí výkon.    

Základní prvky        

Turbo Boost: nová konstrukce parního rázu pro efektivní žehlení  

Turbo Boost je nová patentovaná technologie značky Tefal, která po vytvoření velkého množství páry umožní rychlejší průnik páry hluboko do látky s cílem odstranit i ty nejodolnější záhyby.      

Unikátní patentovaný sběrač vodního kamene pro dlouhodobě vysoký výkon páry  

Unikátní patentovaný sběrač vodního kamene Tefal zachycuje částečky vodního kamene, zajišťuje dlouhodobě vysoký výkon páry a velmi snadno se čistí.    

Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean: číslo 1 v kluznosti od značky Tefal*  

Nová technologie Durilium AirGlide zajišťuje nejlepší kluznost značky Tefal* pro rychlé a snadné žehlení. Zajišťuje i optimální distribuci páry pro vysoce účinné žehlení. Katalytický povrch Autoclean vyvinutý značkou Tefal pomáhá udržovat žehlicí plochu beze skvrn a v dokonalém stavu pro delší životnost. * Externí test povrchů, 2600 W pro rychlé zahřátí  

Vysoký příkon pro rychlé zahřátí a velkou výkonnost.      

Parní ráz TurboBoost až 210 g/min. odstraní i ty nejodolnější záhyby.  

Využijte parní ráz Turbo Boost k odstranění odolných záhybů nebo k osvěžení vašich oděvů vertikální párou.    

Variabilní výstup páry pro snadné odstraňování záhybů  

Variabilní výstup páry až 50 g/min. poskytuje ideální konstantní množství páry pro účinné odstranění všech záhybů dle typu látky.         

Funkce Anti Drip brání vzniku skvrn na prádle  

Funkce Anti Drip během žehlení brání odkapávání vody a vzniku skvrn na prádle.      

Nastavení Eco pro úsporu energie  

Nastavení Eco redukuje spotřebu energie až o 20%.*     *-20 % v porovnání se spotřebou energie na úrovni maximálního výkonu.    

Hlavní charakteristiky

Výrobce: Tefal

Hmotnost:  2 kg

Typ žehličky

Napařovací žehličky se hodí na běžné žehlení do klasické domácnosti. Cestovní žehličky jsou vhodné především na cesty, na občasné přežehlení. Pro žehlení většího množství ložního prádla jsou vhodné žehlící systémy. Suché žehličky jsou sice o dost levnější než napařovací, ale jejich účinnost žehlení není zdaleka taková jako u napařovacích. napařovací

Parní ráz

Určuje maximální množství páry za jednu minutu, kterou je schopen generovat spotřebič vybavený parním impulsem (funkce, která dokáže během krátkého časového intervalu dodat několikanásobek běžného výstupu páry). 210 g/min

Objem vodní nádržky

Udává objem nádržky na vodu, která je nezbytná k výrobě napařovací páry. Do 100 ml se jedná o cestovní žehličky. Okolo 800 ml jsou parní stanice. Žehlící systémy mají až 2,5 l. Napařovací mají od 100 ml do 800 ml, záleží na velikosti. 300 ml

Žehlící plocha

Při výběru žehličky se rozhodujete i na základě žehlící plochy žehličky. K dispozici jsou čtyři typy: hliníková, žehlící plocha s nepřilnavým povrchem, plocha ze slitin s obsahem nerez oceli, keramická plocha. keramické

Rovnoměrné dávkování páry

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehličky a parní generátory
Záruka: 1 rok
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: