Wi-Fi router ZyXEL NBG6604, 2.4 GHz, 5 GHz, 1200 MBit/s

Kód: 21585
Akce
Značka: zyxel
1 690 Kč –17 %
Dual Band Wireless AC1200 ZyXEL router6604 NBG
1 690 Kč –17 % 1 399 Kč
Skladem

Nastavení a obsluha přímo z mobilního zařízeníPředělejte si svůj router během méně než pět minut funkční - bez z počítač v závislosti. Nechte jednoduše průvodcem nastavení na vašem mobilním telefonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastavení a obsluha přímo z mobilního zařízení
Předělejte si svůj router během méně než pět minut funkční - bez z počítač v závislosti. Nechte jednoduše průvodcem nastavení na vašem mobilním telefonu. Tak můžete v mžiku na stopu zrychlení pro bezdrátové připojení k internetu pro všechny vaše detektorů oblíbená zařízení. Kromě toho můžete internetové spojení vašeho routeru a Wi-fi nastavení s naší praktické mobilní aplikace, ONE Connect, spravovat.

Rychlejší Wi-fi, silnější signály
lze aktualizovat na nejnovější technologie Wi-Fi 802.11ac. Silnější 802.11ac signály nabízí až 4 násobné oproti běžným žárovkám rychlost 802.11n - a navíc lepší pokrytí Wi-Fi.

Připojení až 64 zařízení bez rušení
lze připojit až 64 zařízení s výkonným Wi-fi6604 NBG. Obtěžující Wi-Fi rušení překrytí další zařízení? Které jsou zde žádný problém! Kromě výkonného 2,4 GHz Wi-Fi lze také rychlé, NBG6604 5 GHz bez rušení sítě - to je jednoduše dokonalé, pokud intenzivní používán šířku pásma, například při streamování filmů v HD kvalitě přenosu velkých souborů dat.

4 Ethernet LAN portů. Více výkonu: Více zařízení.
Připojte až čtyř síťových zařízení pro rychlé ethernet výkon. To je ideální pro stolní počítače, notebooky, Smart TV, tiskárny a další.

Zesílené antény pro spojení se zvětšeným dosahem.
Vychutnejte si spolehlivé spojení WLAN - kdekoliv doma - díky 4 externí vysoce výkonné antény (se dvěma hlubokotónové antény na pásku). Zůstáváte jednoduše online bez problémů díky unterbrochene signály nebo snížené výkon - i když se budete daleko od router nacházíte.

Nový design Chlazení pro zcela skvělý výkon.
Při nové design byl navržen i na ventilaci. Teplo tak neustále unikat, což optimální výkon bez neztrácí během.

Volitelná montáž na stěnu pro větší flexibilitu
umístěte NBG6604 Router v libovolné rohu. Pro montáž na stěnu option umožňuje flexibilitu, Router vysoce na stěnu, takže si maximální výkon a pokrytí Wi-Fi.

A ještě lesklý nápad: Wi-fi
LED WPS
 rozsvítí na cestu snadné připojení. Jednoduše stiskněte WPS tlačítko pro další síťové přístroje. Jakmile se barva LED od žlutá na bílou změní, jste.


ONE Connect umožňuje jednoduché rozšíření
NBG6604 je ONE Connect. Můžete tak Wi-fi bez velkých nákladů díky ONE Connect zařízení od firmy Zyxel rozšířit, včetně adaptér Powerline a Wi-Fi opakovač. K tomu stáhněte si jen ONE Connect aplikaci. Tím získáte, aby byl váš WLAN na bezdrátový otvory pro rozšíření - bez technických.

Tento text byl přeložen strojově.

Speciální funkce

  • Lepší pokrytí a výkon pro více zařízení Wi-fi
  • Snadné, aplikace pro nastavení
  • Připojení až 4 síťových zařízení
  • Kompaktní design & pro montáž na stěnu
  • Nový energeticky úsporný design
  • Lepší pokrytí a výkon pro více zařízení Wi-fi

Doplňkové parametry

Kategorie: Routery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: