Sada dřevěných vánočních razítek HOWAF

Kód: 26289
359 Kč –44 %
e
359 Kč –44 % 199 Kč
Skladem
Sada dřevěných vánočních razítek HOWAF s inkoustovou podložkou
16 dřevěných razítek 
4 podložky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoční razítka s inkoustovou podložkou - naše sada vánočních razítek obsahuje 16 dřevěných vánočních razítek: razítko sněhové vločky, razítko Santa klobouk, razítko domu, razítko sněhových koulí, razítko kalendáře, razítko anděla, razítko Santa, razítko zvonku, dárkové razítko, razítko vánoční zásoby , razítko tučňáka, razítko třtiny, razítko vánočního stromku, razítko cetky, razítko rukavice, razítko sněhuláka.
4ks razítkovací polštářek (červený, zelený, černý, modrý).
 
Vysoce kvalitní sada vánočních razítek - Tato dřevěná vánoční razítka vyrobená z vysoce kvalitního dřeva, šetrná k životnímu prostředí, opakovaně použitelná a odolná, snadno se používají. Razítka inkoustová podložka vyrobená z houby a plastového materiálu. Balíček vánočních razítek lze použít na papír, dřevo, látku.
 
Vánoční razítka pro tvoření - Tato dřevěná vánoční razítka jsou malé vzory, ideální pro výrobu sešitů, papíru na balení vánočních dárků, vánočních přání, vánočních jmenovek, vánočních dárků, vánočních nápisů, výplní tašek na vánoční večírky a dalšího použití pro vánoční řemesla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: