Ostrůvková digestoř Klarstein Tron Ambience / VYSTAVENÝ KUS

Kód: 49622
Značka: Klarstein
15 699 Kč –45 %
10032579 yy 0001 titel ezgif.com webp to jpg converter
15 699 Kč –45 % 8 499 Kč
Skladem
Ostrůvková digestoř na stropní montáž nad volně stojícími varnými plochami. Maximální recirkulační výkon až do 540 m³/h. PureAmbience design s kulatou konstrukcí a LED světelným kruhem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží je v dobrém stavu s plnou zárukou 24 měsíců. Zboží bylo pouze vystaveno na prodejně jako vzorový kus. Zboží může nést drobné škrábance, či oděrky, které však nemají vliv na funkčnost zboží.

Budoucnost odpařování výparů: ostrůvkový odsavač par Klarstein Tron Ambience přináší do kuchyně futuristický lesk a zbaví vzduch par a výparů.
Dokonalost pro kuchyňský ostrůvek. S odsavačem par Klarstein Tron Ambience získá otevřená varná plocha poslední luxusní doladění, protože název zařízení zároveň pojmenovává i jeho program.
Digestoř volně visí ze stropu na odolných, 140 cm dlouhých ocelových lankách a efektivně se postará o odstranění výparů vznikajících při vaření. Ve třech výkonnostních úrovních neúnavně cirkuluje vzduch s průtokem vzduchu až do 540 m³/h, čímž neúnavně odstraňuje z kuchyňského vzduchu mastnotou a pachy.
Díky tomu je ideální pro velké prostory americké ostrůvkové kuchyně. Při všech výkonnostních úrovních dodává zabudované LED diodové osvětlení varné plochy světlé, bílé světlo, zatímco přední ovládací panel s digitálním displejem přesně zobrazuje jeden ze zvolených výkonnostních stupňů.
Ostrůvkový odsavač par Klarstein Tron Ambience se vyznačuje dokonale elegantním vnějším vzhledem. V designu Pure Ambience vytváří zaoblená konstrukce z kartáčované ušlechtilé oceli se světle svítícím LED kruhovým světlem počítačovou atmosféru trůnu v kuchyni a varnému ostrůvku dodává futuristický lesk.
Čistý vzduch a elegantní vzhled: stropní ostrůvkový odsavač par Klarstein Tron Ambience přinese do kuchyně zářivé momenty.
 
Vlastnosti:
Spínač ON/OFF na přední straně krytu
3 volitelné rychlosti oběhu vzduchu
Integrované bílé osvětlení varné plochy
Třída energetické účinnosti A
Vyjímatelný, omyvatelný hliníkový tukový filtr
Nastavitelná výška zavěšení, 60 cm max.
Odsávací digestoř v recirkulační provozu
Stropní deska s výřezem na elektrický kabel
Vhodné náhradní filtry s aktivním uhlím jsou dostupné pod číslem produktu 10030983
Napájení: 220-240 V ~ / 50 Hz
 
Rozměry a technické podrobnosti
Rozměry: cca 38 x 45 cm (Ø x V)
Rozměry stropní desky: cca 28 x 4 x 28 cm (Š x V x H)
Délka kabelu: 140 cm
Hmotnost: cca 14,6 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostrůvkové digestoře
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: