Nástavec pro vysoušeč vlasů Dyson Supersonic

Kód: 25839
Akce
Značka: Herommy
535 Kč –49 %
nastavec pro vysousec vlasu dyson supersonic 1
535 Kč –49 % 268 Kč
Skladem

Bezpečný a odolný: Výstupní tryska vysoušeče vlasů je vyrobena z vynikajícího materiálu, který je odolný vůči teplu, nedeformovatelný, odolný a spolehlivý. Speciálně navržený. Je speciálně navržen pro nepříjemné problémy s vlasy. Proud vzduchu automaticky vytáhne delší vlasy na povrch, což může skrýt poletující vlasy. Hladká tryska: Hladká tryska slouží k vysoušení vlasů při narovnávání. Je ideální pro kontrolu směru větru, snadno se upravuje, narovnává vlasy a udržuje vše na svém místě, abyste dosáhli co nejjasnějšího make-upu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečný a odolný: Výstupní tryska vysoušeče vlasů je vyrobena z vynikajícího materiálu, který je odolný vůči teplu, nedeformovatelný, odolný a spolehlivý.
Speciálně navržený. Je speciálně navržen pro nepříjemné problémy s vlasy. Proud vzduchu automaticky vytáhne delší vlasy na povrch, což může skrýt poletující vlasy.
Hladká tryska: Hladká tryska slouží k vysoušení vlasů při narovnávání. Je ideální pro kontrolu směru větru, snadno se upravuje, narovnává vlasy a udržuje vše na svém místě, abyste dosáhli co nejjasnějšího make-upu.
Snadné použití: Stačí přitlačit na hlavu vysoušeče vlasů a ta bude automaticky přitahována magnetismem. Tryska se může během používání volně otáčet o 360 stupňů. Rychle suší a narovnává vlasy. Pro hladký a lesklý účes jej stačí držet jednou rukou.
Kompatibilní modely: Vhodné pro Dyson HD08, pro HDO1, pro HD02, pro HD03, pro HD04.
 

Specifikace:

Název: Tryska na vysoušeč vlasů pro Dyson

Použitelný model: HD08/HDO1/HD02/HD03/HD04

Materiál: ABS

Funkce: Podpora vysoušeče vlasů pro úpravu vlasů.

Balicí seznam:

Tryska fénu na vlasy*1

Poznámky:

V důsledku světelných efektů a úhlu snímání dochází k barevným rozdílům produktu, prosíme o pochopení.

V důsledku ručního měření existuje tolerance ve velikosti výrobku.
Počítejte prosím s mírnými odchylkami ve velikosti způsobenými ručním měřením a osvětlením na fotografii, které může mít za následek odlišnou barvu, než jaká je ve skutečnosti.


Technické parametry:

hmotnost: 50g

Doplňkové parametry

Kategorie: Fény a kulmy
Záruka: 2 roky
barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: