LED projektor hvězdné oblohy, Bluetooth, Wifi

Kód: 14472
Akce
1 699 Kč –55 % 749 Kč
Skladem
Smart wi-fi music star projector light - LED Projekční světlo (lampa) - hlasové a dálkové ovládání, 38 osvětlení, Bluetooth Music. USB. Pro děti i dospělé, různé příležitosti, velké pokrytí. Časovač.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smart wi-fi music star light 
LED projektor hvězdné oblohy / lampa - hlasové a dálkové ovládání, 38 osvětlení, Bluetooth Music
 
Galaxy Light funguje s aplikací Smart Life a Alexa
V režimu WiFi si můžete vybrat jiný barevný model, model scény a nastavit časovač pomocí aplikace smart life a také můžete povolit Alexu, aby přidala projektor hudební hvězdy, aby převzala kontrolu nad projektorem mořských vln prostřednictvím vašeho hlasu.
Jen se opřete o pohovku a řekněte jako „Alexo, zapni Music Star Light“, uvolněte ruce a pokochejte se pohledem na nebeské světlo plující po místnosti a odrážející se od všech zdí.

Krásný hvězdný světelný projektor a velké pokrytí
Tento noční světelný projektor je skvělý pro dětský pokoj, hernu, obývací pokoj a romantickou večeři.
Projektor světla galaxie může zcela pokrýt strop nebo stěnu pokoje.
Čím delší je vzdálenost, tím větší je projekční plocha a největší pokrytí je 60㎡.

Dálkové a hlasové ovládání Star Projector
Už se nemusíte bát vstát o půlnoci z postele a zapnout nebo vypnout noční světlo, dálkový ovladač vám poskytne pohodlí, může také měnit barvy, upravovat jas / hlasitost, měnit osvětlení režim, hudební skladby, nastavení časovače.
Aktualizovaný systém hlasového ovládání, díky kterému se hudba a hvězdná obloha prolínají, umožňuje měnit barvu podle rytmu hudby nebo tleskání rukou.

Nejnovější Bluetooth a USB disk 
Vestavěný hudební reproduktor Mini Bluetooth 5.2 a USB slot, přehrávejte svou oblíbenou ukolébavku prostřednictvím projektoru s nočním světlem (při sledování galaxie, mlhoviny, polární záře), vytvořte romantickou uklidňující atmosféru.
 
Časovač automatického ovládání
Náš hvězdný projektor má vestavěný 1H, 2H časovač automatického vypnutí, světlo projektoru s nočním osvětlením se automaticky vypne po přednastaveném čase. A časovač lze samozřejmě zrušit. V režimu WiFi si můžete upravit dobu vypnutí, kterou chcete, jakmile bude systém úspěšný, automaticky vstoupí do odpočítávání a také si můžete upravit dobu zapnutí/vypnutí, jak chcete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 2 roky
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: