Kontrolér s mřížkou NOVATION Launchpad MK2

Kód: 27387
Akce
Značka: Novation
ZDARMAZDARMA 2 750 Kč –16 %
kontroler s mrizkou novation launchpad mk2 1
2 750 Kč –16 % 2 299 Kč
Momentálně nedostupné
MIDI kontrolér NOVATION Launchpad MK2 je ideální zařízení pro vytvoření vizuálně podmanivé profesionální hudby zejména v programu Ableton Live. Nyní má i RGB LED podsvícení. Launchpad je tvořen 64 RGB pady, které jsou multifunkční a můžou měnit barvu podle toho, jak jsou nastaveny v programu Ableton Live. Kontrolér Launchpad také obsahuje mnoho nastavení pro efekty, díky kterým můžete mixovat a měnit svojí hudbu velice jednoduše pomocí mřížky - spouštějte a zastavujte smyčky, označujte tracky, ovládejte hlasitosti, panoramu a send efekty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MIDI kontrolér NOVATION Launchpad MK2 je ideální zařízení pro vytvoření vizuálně podmanivé profesionální hudby zejména v programu Ableton Live. Nyní má i RGB LED podsvícení. Launchpad je tvořen 64 RGB pady, které jsou multifunkční a můžou měnit barvu podle toho, jak jsou nastaveny v programu Ableton Live. Kontrolér Launchpad také obsahuje mnoho nastavení pro efekty, díky kterým můžete mixovat a měnit svojí hudbu velice jednoduše pomocí mřížky - spouštějte a zastavujte smyčky, označujte tracky, ovládejte hlasitosti, panoramu a send efekty. Mřížku můžete použít také k ovládání Performance Mode v FL Studiu - vytvářejte beaty pomocí drum racků, spouštějte klipy a stavte písně. Můžete také přiřadit padům některé další funkce jako například Scale Mode, která nastaví všechny pady do stejné stupnice, což zaručuje že vaše hudba bude vždy ve správné tónině. Max for Live vám umožní používat Launchpad, díky kterému si postavíte vlastní kreace: jak se vám zlíbí – přeměňte ho na krokový sekvencér, spouštějte pomocí bicích padů videa nebo vytvořte cokoliv, co vás napadne. Staňte se součástí komunity Max for Live vývojářů a čerpejte nekonečnou inspiraci. Díky přehlednému, jednoduchému ovládání a vysoce pokročilému designu je NOVATION Launchpad MK2 spolu s Launchpadem Pro ve své kategorii tím nejlepším a nejužitečnějším zařízením na trhu. Takže stačí jen zapojit a začít tvořit hudbu.

Klíčové vlastnosti MIDI kontroléru NOVATION Launchpad MK2
64 tlakově citlivých RGB padů
Launchpad je ideální zařízení pro vytvoření profesionální hudby
32 podsvícených performance knoflíků
2 MIDI zásuvky
Napájení pomocí USB
okamžitá a plynulá integrace s Abeton Live
dvouletá záruka, díky které lze kvůli výrobní chybě vyměnit nebo opravit jakýkoliv hardware Novation
Všestranný MIDI kontrolér NOVATION Launchpad MK2
MIDI kontrolér NOVATION Launchpad MK2 je všestranné hudební zařízení s mnoha různými funkcemi. Díky funkci Stanalone Mode může být Launchpad MK2 propojen téměř s jakýmkoli hudebním softwarem nebo hardwarem. Můžete ho například propojit s Logic Pro a využít ho jako klávesy, anebo připojit Launchpad MK2 k jiným Launchpadům nebo zařízením Launch. Tato široká kompatibilita ještě zvyšuje užitečnost všech zařízení NOVATION a řadí je nad konkurenci.

Doplňující informace:

Rozměry:
240 × 240 × 25 mm

Hmotnost:
800 g

Technické specifikace:
64 (mřížka 8 x 8 ) čtvercových tlačítek s vícebarevným podsvícením a dynamikou
8 kulatých vícebarevně podsvícených systémových tlačítek (přiřaditelná)
8 kulatých vícebarevně podsvícených funkčních tlačítek (nepřiřaditelná)
Micro USB port
Otvor pro bezpečnostní zámek Kensington

Součástí balení:
Přístup k Sound Collective
Ableton Live Lite
4 GB zvuků a smyček Loopmasters
VST/AU plug-in Novation Bass Station
VST/AU plug-in V Station
Melodics lekce zdarma

Doplňkové parametry

Kategorie: Audio příslušenství
Záruka: 2 roky
barva: vícebarevná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: