Herní klávesnice Logitech G213 Prodigy 920-008093 / POŠKOZENÝ OBAL

Kód: 25026
Značka: Logitech
1 450 Kč –24 %
3a35c367c39ab828f985ace69758dbc0 mmf1000x1000 03
1 450 Kč –24 % 1 099 Kč
Skladem
Programovatelná herní klávesnice, přesná zpětná vazba kláves, opěrka zápěstí, variabilní zónové podsvícení, panel ovládání multimédií, odolná proti polití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOVÉ, POŠKOZENÝ OBAL, KOMPLETNÍ BALENÍ, ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ

Klávesnice G213 Prodigy, jejíž tenké tělo je odolné, precizní a rezistentní proti polití, byla vyvinuta pro váš styl hraní. Klávesnice G213 Prodigy, s klávesami optimalizovanými pro výkonnost, spojuje tu nejlepší hmatovou odezvu a výkonnost pro hraní. Klávesy klávesnice G213 Prodigy byly optimalizovány pro ultrarychlou, citlivou zpětnou vazbu, která je až 4krát rychlejší než u běžných klávesnic, a díky herní matrici s funkcí anti-ghosting budete mít vše pod kontrolou i při souběžném stisku více kláves. Dodejte svému systému na osobitosti díky přizpůsobitelným zónám podsvícení RGB nebo pomocí ovládání přehrávání, pozastavení a ztlumení hudby a videí během okamžiku prostřednictvím ovládacích prvků pro média. G213 Prodigy je klávesnice plnohodnotné velikosti vyvinutá pro hraní a zvýšení produktivity.
 
FUNKCE
  • Přizpůsobitelné zóny podsvícení RGB s 16,8 miliony barev
  • Odolnost proti polití pro snadné čištění
  • Integrovaná opěrka zápěstí a polohovací nožky
  • Výkonnostně optimalizované klávesy s funkcí anti-ghosting – 4x rychlejší než u běžných klávesnic
  • Snadno přístupné ovládací prvky pro média
 
VÝKONNOSTNĚ OPTIMALIZOVANÉ KLÁVESY SE VSTUPEM KOMBINACÍ VÍCE KLÁVES - 4x rychlejší než běžné klávesnice
Každá klávesa klávesnice G213 byla optimalizována pro zvýšení hmatové odezvy, poskytujíc tak ultrarychlou a citlivou zpětnou vazbu, která je až 4x rychlejší než u běžných klávesnic. Herní matrice s funkcí anti-ghosting byla vyladěna pro optimální herní výkonnost – budete mít vše pod kontrolou i při souběžném stisku více herních kláves.
 
JASNÉ, ZÁŘIVÉ ZÓNY PODSVÍCENÍ RGB - Vyberte si až z 16,8 milionu barev
Dodejte svému systému na osobitosti díky pěti individuálním zónám podsvícení ze spektra až 16,8 milionu barev. Přizpůsobte si barvy své sestavě, specifickým hrám, nebo jen prezentujte své oblíbené barvy. Nepatrný únik světla okolo krytu klávesy znamená více světla vycházejícího z písmene – jednotlivé klávesy tak budou zářivější a snadněji k nalezení ve tmě.
ODOLNÁ PROTI POLITÍ S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ - Vyvinuta pro skutečný život
Nehody se stávají, a proto byla klávesnice G213 Prodigy vyvinuta pro skutečný život. Bez ohledu na to, zda hrajete či pracujete, klávesnice G213 Prodigy ustojí hrubé zacházení díky robustní konstrukci odolné proti polití tekutinou*, drobkům a špíně – nehody stávající se v reálném světě vás tak nezaskočí. 
INTEGROVANÁ OPĚRKA ZÁPĚSTÍ A POLOHOVACÍ NOŽKY - Hrajte déle
Nastavte si klávesnici do ideální polohy díky možnosti sklopení nožiček do dvou různých úhlů, zmírněte nepohodlí či únavu opřením o integrovanou opěrku zápěstí, a hrajte pohodlně dále, kolo po kole.
SPECIÁLNÍ OVLÁDACÍ PRVKY PRO MÉDIA - Přehrát, pozastavit, přeskočit, nastavit
Ovládejte přehrávání skladeb na pozadí bez nutnosti pozastavit akci. Klávesnice G213 je vybavena speciálními ovládacími prvky pro média, které lze využívat pro přehrávání, pozastavení a ztlumení skladeb či videí během okamžiku. Regulujte hlasitost nebo přeskočte na další skladbu pouhým stiskem tlačítka.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klávesnice a myši
Záruka: 2 roky
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: