Dětská chůvička Motorola MBP 169

Kód: 30558
Značka: Motorola
2 499 Kč –28 %
037e219eca2727e81c5253752b730583 mm2000x2000
2 499 Kč –28 % 1 799 Kč
Skladem
Monitoruje i teplotu a nabízí vestavěné časovače krmení, přebalování a spánku, obousměrnou komunikaci, noční světlo a ukolébavky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská chůvička Motorola MBP 169
S chytrou dětskou chůvičkou Motorola MBP 169 budete mít své děťátko pod kontrolou, i když budete v jiné místnosti. Navíc má ve výbavě spoustu praktických funkcí, a dokonce vám pomůže i s organizací času.
Mějte neustále přehled
Citlivý mikrofon zachytí i ty nejtišší zvuky od vašeho miminka. Chůvička je okamžitě a v řádné kvalitě přenese do rodičovské jednotky, abyste mohli promptně zareagovat. Nemusíte se navíc spoléhat výhradně na své uši – hlasitost zvuků také přehledně indikují LED. Užitečnou funkcí je zobrazení teploty v místnosti s děťátkem. Miminka jsou citlivá na teplo i zimu, tak můžete v případě potřeby hned přitopit, nebo naopak vyvětrat. Pokud by hrozila ztráta signálu nebo by dobíjecí baterii docházela energie, bude vás chůvička včas varovat. Výhodou je také to, že i dětská jednotka obsahuje dobíjecí baterii, takže i ji můžete v případě potřeby volně přemísťovat po bytě. Součástí balení jsou dva napájecí adaptéry, takže obě jednotky můžete mít zapojené do sítě současně.
Funkce pro vaše děťátko
Ani když jsou neklidné, nevyžadují vaše ratolesti vždy vaši osobní přítomnost. Promluvte na miminko na dálku z rodičovské jednotky nebo mu přehrajte konejšivou ukolébavku. S usínáním (a vám s orientací v místnosti) pomůže noční světlo. I když si miminka často sama řeknou, a to překvapivě hlasitě, oceníte také vestavěné časovače, jež vám připomenou čas na krmení, přebalování a spánek.
 
Hlavní vlastnosti:
integrovaný časovač krmení, přebalování a spánku
možnost pohodlného přenášení dětské jednotky
podsvícený LCD displej rodičovské jednotky
zobrazení teploty v místnosti s dítětem včetně varování
citlivý mikrofon s LED indikátorem hlasitosti zvuku
možnost komunikace s dítětem
noční světlo a ukolébavky v dětské jednotce
varování při nízké baterii a ztrátě signálu

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské chůvičky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: