Bosch Křížový laser Quigo III / POŠKOZENÝ OBAL

Kód: 40414
Akce
Značka: Bosch
1 299 Kč –15 %
bosch krizovy laser quigo iii 2
1 299 Kč –15 % 1 099 Kč
Skladem
Bosch křížový liniový laser Quigo III vytváří laserový kříž, a proto je univerzálním pomocníkem na mnoho kutilských projektů. Bosch křížový laser zároveň promítá horizontální a vertikální laserovou linii, která usnadňuje vyrovnávání objektů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží je v perfektním stavu s plnou zárukou 24 měsíců. Drobnou vadou na kráse je pouze stav krabice, která může být lehce poškozena, či může být zboží vloženo do náhradního obalu.

Rozmanité využití
Na stěnu promítaný laserový kříž nahradí složité vyrovnávání předmětů pomocí vodováhy. Laserové linie usnadňují vyznačení míst na vrtání, zavěšování obrazů, vyrovnání regálů, rovnání tapet nebo bordur, pokládku dlaždic nebo vyznačení vzorků na stěně.

Samonivelační křížový liniový laser
Křížový laser je samonivelační a automaticky vyrovnává linie. Můžete tak vyrovnat malé nerovnosti na podlaze nebo na stěně až do 4° a těžit ze 100 % rovného laserového kříže. Umožňuje přesné srovnání například při tapetování nerovných stěn.

Výkonný laser s intuitivní obsluhou
Výkonná laserová dioda vysílá červené laserové linie s přesností 0,8 mm/m. Linie jsou vždy dobře viditelné v akčním rádiu 10 m a usnadňují vyrovnávání. Praktický nivelační laser lze intuitivně ovládat pomocí jednoduchého posuvného spínače a je ihned připraven k použití.
 
Diagonální vyrovnání díky integrované funkci sklonu
Integrovaná funkce sklonu umožňuje projekci šikmého laserového kříže například pro srovnání obrazů podél schodů vedoucích nahoru. Prostě nakloňte laserový přístroj a paralelně ho srovnejte se zábradlím na schodišti. Laser poté není samonivelační, což signalizuje blikající linie. Také při promítání kříže na strop z důvodu zavěšení stropního svítidla není samonivelace aktivní.

Flexibilní polohování pomocí univerzální svorky
Pomocí přiložené svorky lze laserový přístroj připevnit ke všem předmětům z materiálu o síle 1-6 cm. Univerzální držák lze připevnit například na hranu stolu, příčku žebříku, opěrku židle, stojací lampu nebo dveře skříně. Pomocí kloubů, stavěcích šroubů a funkce jemného seřízení můžete nastavit požadovanou polohu. Pod přístroj a na jeho bok lze připevnit adaptační desku.

Robustní a praktické
Praktický multifunkční liniový laser má rozměry 65 x 65 x 65 mm, takže představuje univerzálního pomocníka při domácím kutění. Opláštění s povrchem Softgrip zajišťuje stabilitu, když chcete přístroj umístit na hladký povrch bez držáku. Kryt chrání laser před znečištěním. Nivelační hlavu lze pro bezpečnou přepravu zajistit pomocí pojistky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nářadí
Záruka: 1 rok
Barva: zelená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: