Automatické ovládání náklonu žaluzií SOMA Tilt

Kód: 22419
Akce
Značka: SOMA
ZDARMAZDARMA 2 790 Kč –14 %
soma tilt automaticke ovladani naklonu zaluzii bluetooth
2 790 Kč –14 % 2 398 Kč
Skladem

Začínáte s chytrou domácností, nebo ji naopak chcete rozšířit o další prvek? Zajímavou a užitečnou součástí se zajisté stane SOMA Tilt pro automatické ovládání náklonu žaluzií. Pro komunikaci s aplikací (a tedy chytrým telefonem) využívá bezdrátovou technologii Bluetooth.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte ovládání náklonu žaluzií na SOMA Tilt a nemrhejte svým časem

Začínáte s chytrou domácností, nebo ji naopak chcete rozšířit o další prvek? Zajímavou a užitečnou součástí se zajisté stane SOMA Tilt pro automatické ovládání náklonu žaluzií. Pro komunikaci s aplikací (a tedy chytrým telefonem) využívá bezdrátovou technologii Bluetooth. Výhodou SOMA Tilt je snadná instalace, která vám zabere sotva pár minut a nebudete muset nic vrtat ani lepit. V aplikaci si můžete nastavit i automatizované scénáře náklonu žaluzií. Pokud si zakoupíte SOMA Connect, můžete k ovládání SOMA Tilt využít i hlasové asistenty Amazon Alexa, Apple HomeKit a Google Home. K SOMA Tilt obdržíte nabíjecí adaptér. Ten můžete nechat k produktu neustále připojený, nebo stačí SOMA Tilt přibližně jednou za 6 měsíců nabít. Součástí balení je i solární panel, kterým můžete SOMA Tilt nabíjet bez nutnosti využití adaptéru.

Pro funkčnost SOMA Tilt je zapotřebí vlastnit centrální jednotku.

Klíčové vlastnosti SOMA Tilt

 • SOMA Tilt se snadno instaluje
 • Připojení k chytrému telefonu je realizováno prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth
 • Pro změnu náklonu lze využít automatizované scénáře, které si nastavíte pro různé místnosti
 • Možnost nastavení náklonu žaluzií přes mobilní aplikaci (v angličtině) nebo pomocí hlasových asistentů Amazon Alexa, Apple HomeKit a Google Home (je potřeba pořídit si SOMA Connect)
 • Součástí balení je i krystalický solární panel, který slouží k napájení SOMA Tilt
 • Pro stálý přísun energie, nebo jednorázové nabití, slouží USB adaptér — SOMA Tilt na jedno nabití vydrží v chodu až půl roku
 • Pro správnou funkčnost zařízení je nutné mít centrální jednotku

 

SOMA Tilt můžete ovládat pohodlně přes váš mobilní telefon

Chopte se svého chytrého telefonu, zapněte aplikaci a nastavte žaluzie pomocí SOMA Tilt do požadované pozice pouhým posunem prstu nebo aktivací předem nastaveného scénáře, který jste si pro své místnosti vytvořili.

 

SOMA Tilt se instaluje snadno a rychle

 • Vyndejte ze svých žaluzií původní ovládací tyč / šňůru.
 • Vsuňte do žaluzií kabel SOMA Tilt.
 • Připevněte SOMA Tilt k rámu vašeho okna.
 • Nastavte si automatizace a ovládejte náklon žaluzií prostřednictvím chytrého telefonu nebo hlasem.

 

Možnosti napájení SOMA Tilt

Senzor SOMA Tilt napájí silný krystalický solární panel, takže se vůbec nebudete muset starat o nabíjení. Nicméně vždy můžete využít k napájení SOMA Tilt i USB nabíječku. Adaptér můžete neustále nechat zapojený, nebo zařízení plně nabít a následně nabíječku odpojit. Jedno nabití udrží SOMA Tilt v provozu až půl roku.

 

K ovládání SOMA Tilt lze využít i hlasových asistentů

Chcete ovládat náklon svých žaluzií svým hlasem? I toto vám bude u SOMA Tilt umožněno, ale pro fungování této funkce je nutné si pořídit SOMA Connect. Hlasové ovládání následně můžete využít prostřednictvím Amazon Alexa, Apple HomeKit a Google Home.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: