Alkalický filtr s antioxidačním charakterem

Kód: 35042
343 Kč –18 %
s l1600
343 Kč –18 % 279 Kč
Skladem
Alkalický filtr s antioxidačním charakterem, poskytuje minerály jako: Mg, K, CA a Na.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové nepoužité zboží s plnou zárukou 24 měsíců

 
Alkalický filtr 4v1 díky speciální směsi minerálů vodu mineralizuje, čímž přirozeně zvyšuje její hodnotu pH. Voda s vyšším pH je zásaditá (alkalická) a má schopnost snižovat překyselení organismu, odstraňovat toxiny z krevního oběhu a aktivuje molekuly vody v lidském těle. Proto je tento typ filtrační vložky obzvláště vhodný pro použití v kuchyňských filtrech zabudovaných pod dřezem. Instalace filtru je jednoduchá, bez nutnosti použití speciálního nářadí. Filtr má v sobě zabudované připojení na 1/4 " hadičku.
 
Použité směsi minerálů:
 
Mg - Magnésium, neboli hořčík je pro náš organismus velice důležitý minerál. V těle je obsažen jako čtvrtý nejčastější a jeho dostatek má velký vliv na naše fyzické i psychické zdraví.
 
K - Draslík je základní minerál, nacházející se ve všech buňkách našeho těla. Hlavní úlohou je udržet správnou funkci nervosvalového systému.
 
Ca - Vápník hraje zcela nezastupitelnou roli pro zachování zdraví našich kostí.
 
Na - Sodík jeho význam spočívá v tom, se podílí na kontrole rovnovážného hospodaření s vodou v organismu, vedení nervových vzruchů, kontrakcí svalů nebo udržení normálního srdečního rytmu.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádobí a náčiní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: