Zvlhčovač vzduchu Create Mist- Zen Ultrasonic

Kód: 24798
Značka: Create
1 499 Kč –33 %
Zvlhčovač vzduchu Create Mist- Zen Ultrasonic
1 499 Kč –33 % 999 Kč
Skladem
Ultrazvukový zvlhčovač studené mlhy a 2,2litrový difuzér esenciálního oleje. Zvlhčuje prostory o velikosti 20/30 m2 se svými 3 režimy zvlhčování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvlhčovač vzduchu Create Mist- Zen Ultrasonic
Nový MISTZEN ULTRASONIC, nový ultrazvukový zvlhčovač a difuzér pro esence a esenciální oleje od IKOHS. Díky systému SmartMYST můžete zvlhčovat až 22 hodin nepřetržitě v prostorách o velikosti až 20 m² efektivně v kterémkoli z jeho tří režimů (vysoký, nízký, spánek), čímž se sníží suchost prostředí. 
MISTZEN ULTRASONIC má časovač až 8 hodin ve 2hodinových intervalech, který si můžete naprogramovat tak, aby zvlhčoval a šířil esence, které máte nejraději, a efektivně vytvořil atmosféru pohody a relaxace během několika minut.
S kapacitou 2,2 l tento esenciový difuzér a ultrazvukový zvlhčovač sotva generuje hluk, takže cítíte pouze jemné aroma vašich oblíbených esencí a pohodlný pocit uvolněného prostředí, protože může každou hodinu zvýšit relativní vlhkost v místnostech z 20 na 30 m² až o 20 %.
Jeho minimalistický a elegantní design vám umožní umístit jej kdekoli ve vaší domácnosti a díky 3 režimům LED osvětlení (Soft, Bright a Off) poskytuje také dokonalý dekorativní nádech, který se hodí do každého prostoru v domě. 
Ultrazvukový zvlhčovač a difuzér esence IKOHS MISTZEN ULTRASONIC má systém automatického vypnutí, pokud je nádržka na vodu prázdná, a další integrovaný bezpečnostní systém vlastní ochrany. 
MISTZEN ULTRASONIC je domácí zvlhčovač vzduchu, který je skvělým pomocníkem při úlevě od dýchacích potíží a alergií pro lidi, kteří jimi trpí. Ale také díky inteligentnímu difuzéru esenciálních olejů zvlhčuje a vytváří relaxační atmosféru a prostory,
Hmotnost: 1,5 KG
Rozměry: 190x190x258 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu a zvlhčovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: