Solgar 5-HTP 90 rostlinných kapslí

Kód: 29409
Akce
Značka: Solgar
1 499 Kč –53 %
95052590 max
1 499 Kč –53 % 699 Kč
Skladem
Komplex formulovaný tak, aby pomohl těm jedincům, kteří se vyrovnávají s moderními stresy a napětími, které mohou mít vliv na rovnováhu spánku nebo nálady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EXPIRACE: 1 / 2024
Solgar 5-HTP 90 rostlinných kapslí (5-Hydroxytryptofan)
Je komplex formulovaný tak, aby pomohl těm jedincům, kteří se vyrovnávají s moderními stresy a napětími, které mohou mít vliv na rovnováhu spánku nebo nálady.
Tento jedinečný vzorec je navržen tak, aby vám pomohl vypnout z rušného dne a pomohl klidnému spánku v pouhých 1-2 kapslích denně.
5-HTP je chemická látka vytvořená z esenciální aminokyseliny, která se pak přeměňuje na serotonin.
S naším moderním životním stylem může být těžké vypnout po dlouhém dni a pro mnohé z nás je obtížné se uklidnit a získat kvalitní spánek. Nepravidelné stravovací návyky mohou také přispět k nízké hladině serotoninu.
Serotonin je přeměněn na melatonin, který je používán tělem k vytvoření našeho cyklu spánku a bdění.
Když jsou hladiny nízké, je pro nás těžké se uvolnit a unášet se do spánku. 100 mg 5-HTP na kapsli může podporovat hladinu serotoninu, který v kombinaci s vitamínem B6 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.
Konečně zahrnutí valeriána, který byl také tradičně používán ke snížení příznaků úzkosti a podpoře kvality spánku. Solgar 5-HTP L-5-Hydroxytryptofan Complex rostlinné kapsle jsou vhodné pro vegany a jsou sójové, mléčné a bezlepkové.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: