Robotický vysavač IKOHS Create NetBot LS23 PR / VYSTAVENÝ KUS

Kód: 20055
Akce
Značka: Ikohs
ZDARMAZDARMA 6 649 Kč –47 %
1net23
6 649 Kč –47 % 3 499 Kč
Skladem
Tichý robotický vysavač - laserová technologie pro každodenní úklid, suché i mokré vysávání, Wifi, ovládání přes android/ios aplikaci, 3D laserové mapování, Hepa filtr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VYSTAVENÝ KUS, KOMPLETNÍ BALENÍ, ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ

Ikohs Netbot Laser LS23 PR
 
Robotický vysavač s inteligentním navigačním systémem řízeným systémem 3D laserového mapování, který můžete prostřednictvím aplikace APP naprogramovat, kdykoli to potřebujete, protože byl navržen tak, aby bylo možné robotický vysavač ovládat odkudkoli a kdykoli. 
Na rozdíl od jiných čisticích robotů je NETBOT LASER LS23 schopen efektivně mapovat při čištění a otáčení tak, aby pokryl 100 % povrchů, čímž se zabránilo kolizím a pádům. 
Podívejte se na mapu aplikace, kde jste vyčistili robotický vysavač, a zeptejte se, co zbývá udělat. 
Je to tak snadné, díky jeho nejmodernějšímu WIFI systému budou všechny jeho funkce a vlastnosti připraveny k čištění k vašim službám.
 
VLASTNOSTI
Plné ovládání úlohy Plné dálkové ovládání robota přes Wifi prostřednictvím vaší aplikace pro Android a iOS. S více čisticími programy a ovládacími prvky: Auto, Spot, čisticí zóna, zakázaná zóna, napájení, umístění robota atd.
3D mapovací systém. 3D laserová mapovací a navigační technologie pro důkladný a důkladný úklid vašeho domova. Díky této technologii zachovává historii čištění, které vám umožní neopakovat trasu a tím neztrácet čas.
Laserová navigace Inteligentní navigační senzory naváděné laserem a ultrazvukem, výsledek: mnohem efektivnější a důkladnější čištění na všech površích, a to i při překonávání překážek do výšky 2 cm.
Select Area (Výběr oblasti) Vyberte oblasti a oblasti domu, které bude robot čistit, podle předem zvolených naprogramovaných parametrů. Můžete omezit nebo zakázat přístup ke konkrétním oblastem, ve kterých bude NETBOT LASER LS23 dělat svou práci.
Péče o zvířata Kartáč složený ze dvou materiálů a dvou typů štětin, které umožňují efektivní sání chlupů našich mazlíčků. Čistěte bez poškození nejchoulostivějších povrchů, jako jsou parkety nebo dřevo.
Clean Air HEPA filtr + mop složený z elektrostatického mikrovlákna. Společně eliminují 99 % alergenů, roztočů a pylu z prostředí. NETBOT LASER LS23 čistí prostředí při úklidu a vysávání a vrací čistý vzduch do vašeho domova.
Subnoise system Tichá technologie čištění bez ztráty výkonu, která snižuje hladinu hluku na méně než 65 dB. S možností vypnout přenos hlasu a být tak mnohem tišší.
Sání Pro. Systém sacího výkonu implementovaný ve svých 3 rychlostech, který dosahuje 2 000 Pa v režimu Turbo. Tato síla spolu s prací vašich kartáčků tlačí nečistoty do sacího ústí.
Baterie Infinity Works 3200mAh Infinity Batt Li-Ion, která poskytuje 120 minut autonomie (přibližně 200 m. Prodlužuje dobu mezi čištěním díky kapacitě nádoby na prach 600 ml.
Trysková voda Reguluje množství vody nanášené na povrch, který se má umýt, na 3 úrovních: keramika, dřevo, kámen atd., takže se přizpůsobí potřebám povrchu. Laserový čisticí robot má navíc možnost mopování bez drhnutí.
 
PARAMETRY
Objem nádrže : 600ml + 400ml
Režimy čištění : 6
Středový kartáč : ano
Filtr : HEPA + Sponge Clean
WiFi : Ano
APP : NETBOT LS23 - Android + iOS
Sací výkon: 2300 Pa Max
Hladina zvuku : ?65dB
Kolizní senzory : 5
Výška překážky : 2,1 cm
Kompatibilní s : Alexa - Google Home
Čištěná plocha : ?140 m²
Rozměry : 350x105 mm
Záruka : 2 roky
Certifikáty : CE & RoHS
Autonomie : 90-120 min
Baterie : Li-Ion 3200 mAh
Doba nabíjení : 3-4 hodiny
Hmotnost : 3,1 kg
Navigace : Laserová technologie
Automatický návrat : Ano
Boční kartáče : 2
Magnetická páska : ano
Rychlosti : 3 Sání + 3 Mop
turbo : ano
 
Robotický vysavač nelze spárovat s wifi připojením. Vysavač lze ovládat pomocí přímého zapnutí nebo dálkového ovládání.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické vysavače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: