Protein Hydro RAZAN® 700g – Gurmánská čokoláda

Kód: 29580
Značka: Yamamoto
1 299 Kč –50 %
ezgif.com gif maker (4)
1 299 Kč –50 % 649 Kč
Skladem
Výživový doplněk stravy s obsahem izolovaného hydrolyzátu proteinů z mléka Carbery® Optipep® 90, vyrobeného výhradně nově enzymovou reakcí (WHI).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protein Hydro RAZAN® 700g – Gurmánská čokoláda
Hydro RAZAN® je výživový doplněk stravy s obsahem izolovaného hydrolyzátu proteinů z mléka Carbery® Optipep® 90, vyrobeného výhradně nově enzymovou reakcí (WHI). Použití tohoto nového a jedinečného proteinu umožnilo společnosti Yamamoto® Nutrition vyrábět produkt s jedinečnými a neopakovatelnými vlastnostmi.
Nová formule, nová surovina – protein s nejvyšší biologickou hodnotou.
Hydro RAZAN® je vyroben výhradně z Optipep® 90, jednoho z nejkompletnějších a nejkvalitnějších zdrojů bílkovin dostupných na současném trhu. Hydrolýza je proces oddělování proteinů do jednodušších molekulárních struktur, peptidů sestávajících z malých řetězců aminokyselin, vysoce stravitelných a biologicky dostupných v krátkém časovém období. Kromě toho produkt obsahuje laktázové a bromelainové trávicí enzymy. Nakonec je produkt doplněn probiotickými mikroorganismy, které podporují rovnováhu střevní flóry.
Balení: 700g , Počet dávek v jednom balení: 23
Doporučené dávkování: Přidejte 30 g produktu (3 odměrky) do 250-300 ml vody a užívejte jednou denně.
Upozornění pro alergiky: Výrobek obsahuje dvě složky uvedené v příloze II nařízení. (EU)č. 1169/2011: sóju, výrobky na bázi sójového mléka a mléčné výrobky.
UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité. Udržujte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti a těhotné ženy. Neužívejte déle bez konzultace s lékařem. Skladujte na chladném, suchém místě při pokojové teplotě.
Máte-li jakýkoli zdravotní problém, před užíváním se poraďte s lékařem. Účelem tohoto produktu není diagnostikovat, léčit nebo předcházet nemoci. Používá se pouze jako doplněk výživy!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: