Chytré hodinky Carneo Gear+ CUBE

Kód: 22191
Akce
Značka: Carneo
1 709 Kč –32 %
Smart hodinky Carneo Gear
1 709 Kč –32 % 1 149,50 Kč
Skladem
Smart hodinky Carneo Gear + CUBE Všestranné fitness hodinky. Carneo Gear + CUBE s barevným IPS displejem monitorují Vaši denní aktivitu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smart hodinky Carneo Gear + CUBE
Všestranné fitness hodinky Carneo Gear + CUBE s barevným IPS displejem monitorují Vaši denní aktivitu, ale lze je spárovat s mobilním telefonem a upozorní Vás tak na příchozí hovor, SMS nebo zprávu z online aplikací.

měření kalorií
Automatické měření krevního tlaku, tepu srdce a okysličení krve
IPS Displej
6 sportovních režimů
Krokoměr - měření vzdálenosti a doby pohybu
Dlouhá výdrž na jedno nabití až 3-5 dní
Monitor kvality spánku

Moderní fitness hodinky Carneo Gear + CUBE v elegantním provedení disponují IPS barevným displejem, který lze aktivovat jednoduchým otočením ruky. Umožňují měření krevního tlaku, okysličení krve, srdečního tepu, ujeté vzdálenosti, monitorování spálených kalorií či kvality spánku. Jejich součástí je baterie s výdrží cca 3-5 dní. Podle certifikace IP68 jsou odolné vůči vodě a prachu. Hodinky s podporou technologie Bluetooth jsou kompatibilní s operačním systémem iOS a Android. Silikonový náramek s je příjemný na dotek a zaručuje komfort během celého dne.

Funkce Sport s možností výběru 6 sportů, chůze, běh, turistika, cyklistika, basketbal a plavání pro přehledné zobrazení všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou aktuální tep, vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity. dámské smart hodinky Carneo Gear + CUBE
dámské smart hodinky Carneo Gear + CUBE měření srdečního tepuMeranie srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, včetně zobrazení Vašich zón srdeční frekvence. Monitorování tepu v průběhu celého dne i mimo sportovní aktivity.
dámské smart hodinky Carneo Gear + CUBE měření krevního tlakuMožnosť monitorování krevního tlaku v průběhu celého dne i mimo sportovní aktivity.
Monitoring spálených kalorií s možností nastavení denního cíle.
Proč koupit Carneo Gear + CUBE fitness hodinky?

Automatické měření krevního tlaku, tepu srcda a okysličení krve 24 hodin denně.
Výběr různých ceferníkov, podle vaší preference + mpžnosť vytvoření vlastního ciferníku
Dokáží přesně sledovat vaše pohybové aktivity, počítá spálené kalorie, počet ujetých kroků a mnoho dalších parametrů.
Možnost výběru ze 6 sportů (chůze, běh, turistika, cyklistika, basketbal a plavání).
Sledují i ​​spánek a přinášejí zajímavou funkcionalitu v podobě identifikace volajícího, takže nebudete muset sahat pro mobil do kapsy, abyste věděli, kdo vám volá.
Všechny důležité informace se zobrazují na IPS displeji, ale i Ve Vašem smartphonu (hodinky jsou kompatibilní se systémy Android a iOS).
Displej je barevný a skvěle čitelný a zároveň zapuštěný do hodin, takže nikde nepříjemně nevyčnívá.
Displej se rozsvítí jednoduchým otočením zápěstí, číst čas nebo přistupovat k hlavním informacím je tak možné nejpřirozenějším způsobem, stejně jako při pohledu na klasické hodinky.
Hodinky jsou odolné vůči prachu a vodě, splňují tak přísnou certifikaci IP68.
S Vaším smartphonem se spárují přes úsporné Bluetooth.
Fitness hodinky byly testovány při každodenním použití a jsou zcela návykové, po pár trénincích s hodinkami Carneo Gear + CUBE už nebudete chtít trénovat s ničím jiným.
Carneo FIT Carneo FIT aplikace

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: