Carnivor Hydrolyzovaný hovězí protein Fruit Punch 56 dávek

Kód: 30429
Akce
1 999 Kč –53 %
1974 640x480
1 999 Kč –53 % 949 Kč
Skladem
Poskytuje veškerou svalovou sílu hovězího masa s vyšší hladinou aminokyselin než jiné zdroje bílkovin. 23 g hydrolyzovaného hovězího proteinu. o 350 % koncentrovanější aminokyselinynež steaky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Carnivor Hydrolyzovaný hovězí protein Fruit Punch 56 dávek
Hovězí maso po staletí pohání sportovce. Hovězí maso je základem stravy, která se používala od počátků fitness nadšenců a vzpěračů až po současné odborníky na zdraví a závodní sportovce, a je základním kamenem stravy, která podporuje růst svalů a výkonnost. Hovězí maso je bohužel obvykle zatíženo nezdravým množstvím tuku a cholesterolu a jeho příprava a konzumace navíc vyžaduje značné množství času a zdrojů. Hovězí proteinový izolát Carnivor je neuvěřitelnou alternativou, která obrátila trh s bílkovinami vzhůru nohama.
Carnivor obsahuje 23 g 99 % hovězího proteinového izolátu a neobsahuje žádný tuk ani cholesterol, což vám umožní získat výhody hovězího proteinu v chutném, rychle stravitelném a pohodlném proteinovém koktejlu - bez nadbytečných kalorií. Navíc neobsahuje laktózu, cukr, mléčné výrobky ani lepek, takže je lépe stravitelný
Carnivor Beef Protein - podloženo výzkumem Klinický výzkum dokládá sílu hovězího proteinového izolátu Carnivor a ukazuje, že během pouhých 8 týdnů pomohl zdvojnásobit přírůstky svalové hmoty oproti samotnému cvičení (kontrolní skupina s placebem). Účastníci navíc neoznámili žádné známky žaludečních potíží. Tyto výhody pro budování svalů byly také nepřekonatelné syrovátkovým proteinem.
SLOŽENÍ
Tuk, Cholesterol, Celkové sacharidy, Cukry, Bílkoviny, Sodík, Draslík, CARNIVOR BPI [hydrolyzovaný hovězí proteinový izolát, kreatin monohydrát, BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), anabolický dusík: Retence Glutamin Technology -alfa-ketoglutarát), OKG (ornitin-alfa-ketoglutarát), AKG (alfa-ketoglutarát) a KIC (alfa-ketoisokaproát)], maltodextrin, přírodní a umělé příchutě, kyselina citronová, acesulfam draselný, červená sukralóza
POUŽÍVÁNÍ (1 dávka = 1 odměrka (34,2 g))
pro přípravu lahodného proteinového koktejlu smíchejte 1 odměrku Carnivoru™ s 6-8 ml. oz. studené vody v šejkru. Protein může po smíchání pěnit. Užívejte 1-2krát denně.
SKLADOVÁNÍ
Skladujte při teplotě 10º-30 °C. Chraňte před teplem, světlem a vlhkostí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: